Hakkımızda

Hakkımızda

2005 senesinde Ahmet Bulut (Bulut Yapı Mobilya 1980) ve Yasin Altun (Altun Mobilya 2001) komün işletme sistemine giriş yapmışlardır. Bu iki firma hem yapı hem de mobilya sektöründeki üretim bilgisi, beceri ve öz verilerini birleştirerek günümüze kadar getirmişlerdir.

2015 senesi itibari ile geniş kapsamlı bir oluşum, sektöre renk ve dinamizm getirmek için Hiya Mimarlık adı altında kurumsal hizmet anlayışını benimseyecek ve uygulayabilecek olan firmalarını açmışlardır.

Hiya Mimarlık yapmış olduğu imalat ve uygulamalarda önceliği kaliteli malzeme ve nitelikli işçiliğe vermektedir bu anlamda yapmış olduğu ürün ve hizmetler uzun ömürlü (sağlam) olmaktadır. Tasarımları yaparken revize edilmeye elverişli, kullanım kolaylığı, renk biçim uyumu, bütünlük sağlama ve en önemlisi de kişisel veya kurumsal zevke hitap etmesini göz önüne sermektedir.

Mobilya konusunda birebir kendi imalatını yapmakta olan Hiya Mimarlık geniş ve güvenli makina parkurları, teknolojik açıdan üretim kalitesini artıran dahili makina ve yardımcı ürünleri ile kalite ve güvenlik anlayışını benimsemiştir. Kullanmakta olduğu yardımcı ürünleri sürekli güncel tutması ile sektörde farklı ve dikkat çekici olması yolunda emin adımlar atmaktadır.

İmalat, yönetim ve diğer bütün personelleri ile iç içe olan Hiya Mimarlık, personel güvenliği ve mutluluğunu ön planda tutmaktadır. Başarının en büyük sırrının çalışan ve çözüm üreten personelinde olduğunu asla unutmayan, eğitimin birlik ve beraberliğin aşılandığı şirket işleyiş şeklini ve yaşama olgusunu bu temeller üzerinde barındırmaktadır.

Hiya Mimarlık proje bazlı çalışmalarının yanı sıra tasarım ve butik çalışmaya verdiği önemle hızlı bir ivme yakalamış olup bunları ev kullanıcılarına da en sağlam ve güvenilir biçimde sunmaktadır.

Çözüm Ortakları