Hizmetlerimiz

Mobilya ve Marangoz İmalatları

Mobilya üretim tesisimiz kendi bünyemizde bulunmakta olup ağaç işleme (kapı, pencere, zemin döşeme, dış cephe kaplama vb), hazır levha imalatları (mutfak dolabı, ev dolapları, ofis ürün ve masaları vb) ve ham ya da ağaç kaplama levha üzeri cila boya…Detaylı Bilgi »

Elektrik ve Su Tesisatı

Ev ve ofisler için genel elektrik, ups, zayıf akım, server, emt alarm ve kamera güvenlik sistemleri gibi bir çok branşta hizmet vermekteyiz. Temiz ve atık su konusunda da çözümler ve uygulamalar yapmaktayız. Ayrıca aydınlatma konusunda kişiye yada kuruma özel tasarım armatür…Detaylı Bilgi »

Zemin ve Duvar

Zemin ve duvar çalışmalarımız genel de ofislerde ve evlerde kullanılan laminat parke, masif parke, fayans anti-bakteriyel zemin, şap vb bir çok konuyu kapsamaktadır. Sanayi alanında da hizmet verdiğimiz zemin ve duvar uygulamalarımız …Detaylı Bilgi »

Peyzaj

Dış mekan bahçe düzenleme, iç mekan yeşillendirme gibi bir çok alanda çalışma imkanımız bulunmaktadır. Ofisinizin yada bahçenizin doğayı anımsatması için, canlı çiçek ve bakım hizmetleri…Detaylı Bilgi »

Tasarım

Tasarım ekibimiz 3D modelleme, imalat detay çizimleri, proje gibi bir çok alanda hizmet vermeye müsaittir. Firma olarak sadece tasarım, proje ve teknik şartname…Detaylı Bilgi »

Sıva ve Boya Yalıtım

Sıva boya ve yalıtım konusunda uzman ekiplerimiz sayesinde güncel ve kaliteden ödün vermeyen markalar ile istenilen düzeyde çalışmaktayız. Yapılacak zeminin durumundan bulunduğu konuma kadar bütün detaylar incelendikten sonra…Detaylı Bilgi »

Alüminyum ve Demir

Alüminyum ve demir işlerini kendi bünyemizde üretmekte ve uygulamaktayız. Dış ve iç cephelerde alüminyum kullanılması kadar demir uygulamalarının da kullanılması gerektiğini düşünmekte….Detaylı Bilgi »

İnşaat

Mühendis ve mimarlarımız statik ve projesini çıkarttığı işlerde kendi ekibimiz ile anahtar teslim daire, ofis, plaza katı gibi şantiyelerin imalat montaj ve işçiliklerini yapmaktayız. Genel olarak ofis veya yaşam alanlarında yapacağınız tadilat…Detaylı Bilgi »