Hizmetlerimiz

Sıva ve Boya Yalıtım

Sıva boya ve yalıtım konusunda uzman ekiplerimiz sayesinde güncel ve kaliteden ödün vermeyen markalar ile istenilen düzeyde çalışmaktayız. Yapılacak zeminin durumundan bulunduğu konuma kadar bütün detaylar incelendikten sonra doğru malzeme, zaman ve uygulama şekli ile hata payını en aza indirgemekteyiz.Boya ve sıva konusu demirbaş diye tabir ettiğimiz en baştan en sona hatasız ilerlenmesi gereken bir konudur. Eski zeminin dayanımı ve tutuculuğu hesaplanmadan üzerine sıva veya boya uygulanmamalıdır.

Teknik ekibimizin en önemli görevi doğru astarlar ile sıva boya uygulamakta ve bunun uzun süre dayanımlı olmasını sağlamaktaktır.Yalıtım konusu başlı başına bir konu olmakla birlikte sıvı yalıtım membran gibi bir çok yöntem ile yapılabilmektedir. Yalıtım konusunda hiç bir zaman %100 yalıtabiliriz yada akıntıların önüne geçebiliriz demek çok yanlış bir yaklaşım olacaktır. Biz yalıtım konusunda hata ve test ölçümlerini yaptıktan sonra olabilecek en iyi çalışmayı yapıp elimizden geldiğince su vb akıntıları nem ve rutubeti kesmeye çalışmaktayız.

Bu çalışmalarımızın yanı sıra bina cephe, ofis içi yada evinizde istediğiniz çalışmayı Ressam ekibi ile dilediğiniz şekil verilerek boyanabilmektedir.

Günümüz teknolojisinde sıva boya ve yalıtım konusunda kimya çok fazla yol almış bulunmaktadır. Bu konunun bu kadar ilerlemesini yakından takip edip işimizi en doğru ve düzgün şekilde yapmak için çaba sarf etmekteyiz.

Fuarları ve güncel ürünleri yakından takip edip karşımıza çıkan sorun ve problemleri ivedilikle çözüme kavuşturmaya çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz

  • İç ve Dış Mekan Saten Sıva Uygulaması
  • İç ve Dış Mekan Kaba Sıva Uygulaması
  • İç ve Dış Mekan Dekoratif Sıva Uygulaması
  • Kişisel dış veya iş duvar boyama (Ressam)
  • İç Dış Mekan Boya Uygulaması
  • İç Mekan Dekoratif Boya Uygulaması
  • İç ve Dış Mekan Sıvı İzolasyon Uygulamaları

Çatı Membran Şıngıl Uygulamaları
Bina Yalıtımlı Temel Beton Atım
Yalıtımlı İstinat Duvarları